وب مارکتینگ یا آنلاین مارکتینگ همواره در این تلاش می باشد که از بستر اینترنت برای کسب سودآوری بیشتر اقدام نماید.

 علت اهمیت گوگل چیست؟

آیا تا کنون اندیشیده اید که چرا ارزش گوگل بیشتر از صد ملیارد دلار است؟ ویا چرا یک کلیک در گوگل بیشتر از 50 دلار هزینه دارد؟ علت این امر ارایه دقیق بازاریابی موتور جستجوگر است.

برای اغلب طراحی سایت ها، صفحه اصلی بیشترین ترافیک را دارا می باشد اما دیگر صفحات طراحی وب سایت نیز می توانند ترافیک بالایی را به خود جذب نمایند.

 بازاریابی ربایشی به نوعی از بازاریابی گفته میشود که در آن مشتری ها به دنبال شما هستند و شما را پیدا میکنند.

مجموعه ویژگی های بسیاری برای هدف گذاری در حوزه های مختلف ارائه شده است. عمده مشکلات سازمان ها در فرآیند هدف گذاری، تعیین هدف مناسب با استراتژی های تجاری اصلی سازمان به گونه ای است که اهداف به درستی محقق شود.

حرکات ممنوعه در هنگام مذاکره با مشتری

 

تعیین نحوه برخورد با مشتریان، نقطه شروع توسعه سیاستی برای خدمت‌رسانی بی‌نظیر به مشتری است. کار خود را با تعریف «تجربه بی‌نظیر مشتریان» آغاز کنید.

1.    به مشتريان بالقوه هميشه با اين ديد نزديك شويد كه به آنها خواهيد فروخت.

فروش فعالیتی است بسیار پیچیده، ظریف و دشوار. در كسب و كار های امروزی به دنبال افزایش تعداد تولیدكنندگان و گسترش تنوع محصولات تولیدی و در نتیجه افزایش قدرت انتخاب خریداران این دشواری دوچندان شده است.

16 نوامبر

هفت اصل بیل گیتس

نوشته شده توسط

«بیل گیتس»، رئیس «مایکروسافت»، در یک سخنرانی در یکی از دبیرستان‌های آمریکا، خطاب به دانش‌آموزان گفت: «در دبیرستان خیلی چیزها را به دانش‌آموزان نمی‌آموزند». او هفت اصل مهم را که دانش‌آموزان در دبیرستان فرا نمی‌گیرند، بیان كرد.

آدرس ما در گوگل

عملکرد کاری ما

PHP Skill :

85%
joomla :
100%

ارتباط با ما

  • خیابان پاسداران - نرسیده به نوبنیاد - جنب کوهستان دوم - پلاک 598 - طبقه سوم - واحد 5-6
  • 24553 - 021
  • nimaganji@dadehnegar.com
  • آدرس ما در نقشه